Logo

Ocieplenie budynku i ocieplenie dachu
Wykonujemy profesjonalne ocieplenie poddaszy pianką, hydroiolacje i
termoizolacje budynków mieszkalnych, przemysłowych i gospodarczych.

Najlepsza hydroizolacja dla ciebie

PRAWIDŁOWA IZOLACJA OD SAMEGO POCZĄTKU

W dzisiejszych czasach nie ma już zapotrzebowania na piwnice wykorzystywane tylko jako pomieszczenia gospodarcze i pralnia. Piwnice na wino, warsztat majsterkowicza, piwnica-barek itd. podwyższają jakość życia i zwiększają wartość domu, a w przypadku budowy nowego domu są już częścią standardowego projektu. Jednak zwiększone wymagania, co do lepszego wyposażenia kondygnacji piwnicznej siłą rzeczy prowadzą również do zwiększenia wymagań odnośnie samej budowli:

  • niezawodna izolacja przeciwwilgociowa i przeciw występującej na powierzchni wodzie
  • zdrowy klimat pomieszczenia dzięki redukcji dyfuzyjnego transportu pary wodnej – również w piwnicach wykonanych z betonu wodoszczelnego
  • pewność i gwarancja fachowego wykonania i zastosowania wysokiej jakości materiałów uszczelniających

Uszczelnienie budowli naszymi materiałami z nawiązką spełnia te wymagania i zapewnia sprawdzoną już od dłuższego czasu w praktyce ochronę murów fundamentowych. Ściany zewnętrzne piwnicy, powierzchnie posadzek i mury oporowe budynków mieszkalno-usługowych dzięki zastosowaniu zmodyfikowanej tworzywem sztucznym, grubowarstwowej, bitumicznej masy uszczelniającej można na długo zabezpieczyć przed wilgocią gruntową lub utrzymującą się na powierzchni wodą. Sprawdzone własności produktów systemowych przewyższają przy tym wymagania normy DIN 8195.

3vinsbudpobrane

Dodano: 22 lipca 2015

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *