Logo

Ocieplenie budynku i ocieplenie dachu
Wykonujemy profesjonalne ocieplenie poddaszy pianką, hydroiolacje i
termoizolacje budynków mieszkalnych, przemysłowych i gospodarczych.

O Firmie

DOMINO-IZOLACJE

Pragniemy państwu zaprezentować naszą firmę i zaprosić do współpracy. Firma Domino-izolacje istnieje na rynku od wielu lat. Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Dysponujemy własnym niezbędnym sprzętem: agregatami natryskowymi GRACO, WAGNER, INOMAT M8, zaopatrzonymi w odpowiedniej długości węże, agregatami prądotwórczymi, sprężarkami co pozwala nam być niezależnym wykonawcą robót na każdej inwestycji. Trzy trzyosobowe ekipy, zaakceptowane do izolacji materiały przy pomocy pomp mogą aplikować po ok 300 – 1000 m2 każda, na różnych powierzchniach w jednym etapie prac.

Od samego początku swojej działalności kładliśmy nacisk na jakość wykonania usług i dobór najlepszych materiałów. Podstawowym obszarem naszej działalności jest realizacja prac w charakterze termoizolacji i hydroizolacji. Naszymi klientami są zarówno duże firmy i osoby prywatne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.

NASZA OFERTA
– konserwacja i renowacja powierzchni dachowych
– hydroizolacja fundamentów,stropów,dachów materiałami bitumicznymi
– iniekcje ciśnieniowe
– natrysk pianki poliuretanowej
– natrysk membran i powłok polimocznikowych
– wdmuchiwanie materiałów izolacyjnych
– badania termowizyjne oraz próby szczelności budynków

Poliuretan, zwany pianką PUR, jest wysokiej klasy polimerem, który powstaje poprzez połączenie dwóch składników – poliolu i izocyjanianu. Ze względu na wysokie parametry, pianka PUR znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie i przemyśle. Jest to doskonały materiał do wykonywania termoizolacji i hydroizolacji.
Dzięki swoim właściwościom, oferowane przez naszą firmę membrany izolacyjne PUR są nowoczesną i przede wszystkim bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych materiałów używanych w budownictwie.

Natryskiwana hydroizolacja jest bezrozpuszczalnikową powłoką wysokiej jakości. Stosowana na powierzchnie metalowe (stal, aluminium),betonowe(lub inne cementowe i konstrukcyjne),drewno i na poliuretanowe pianki izolacyjne.Powłoka jest szybko utwardzalnym bezszwowym pokryciem stosowanym w miejscach gdzie wymagane są:zabezpieczenie konstrukcji przed wodą oraz duża odporność mechaniczna hydroizolacji.

domino-izolacje-bus-bok
101
20131105_123422
20131105_123115
nowe

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Z poważaniem,
Piotr Jóźwin