Izolacje wdmuchiwane

logo firmy thermofloc

CORAZ CZĘŚCIEJ INWESTORZY STAWIAJĄ NA WDMUCHIWANYE MATERIAŁY IZOLACYJNE

Ocieplanie i izolacja nowych i starszych obiektów jeszcze nigdy nie była tak skuteczna, prosta, szybka i ekologiczna. Dzięki nowatorskiej metodzie produkcji, materiały wdmuchiwane THERMOFLOC spełniają najbardziej rygorystyczne normy Unii Europejskiej – jako jedyne na rynku polskim są m.in. w 100% wolne od soli boru. Są bezpieczne nawet dla alergików, tworząc w pomieszczeniach przyjazny mikroklimat.

pracownik wdmuchujący izolację

Natureplus® – PIECZĘĆ JAKOŚCI – „ SPRAWDZONO“!

CERTYFIKOWANY DO REALIZACJI PRZYSZŁOŚCIOWYCH I ZDROWYCH

INWESTYCJI BUDOWLANYCH!

Materiał izolacyjny THERMOFLOC jest pierwszym w Europie produktem, mogącym poszczycić się prestiżowym znakiem jakości natureplus@. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że produkt użyty do izolacji dachów, poddaszy czy nawet całego budynku jest w pełni bezpieczny dla Państwa zdrowia i środowiska. Składa się z poddanego starannej selekcji papieru gazetowego oraz surowców mineralnych. Gotowy materiał jest praktycznie całkowicie ognioodporny, niepodatny na działanie pleśni, grzybów oraz owadów i gryzoni.

pracownik wdmuchujący izolację 2

 

WYNIK BADAŃ „BARDZO DOBRY “ W ODNIESIENIU DO PRODUKCJI I ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Zanim produkt trafi do Pastwa domów by je docieplić, przechodzi szczegółowe kontrole wewnętrzne i zewnętrzne, dające pewność, że materiał spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Zaletą produktów THERMOFLOC jest również ich wszechstronność zastosowania – nadają się bowiem do ocieplenia i izolacji zarówno nowych budynków (również tych energooszczędnych, pasywnych), jak i do renowacji istniejących obiektów – także gospodarczych czy przemysłowych. Aplikacja pneumatyczna umożliwia pracę bez naruszania i rozbiórki płyt GK – materiał izolacyjny jest wdmuchiwany bez jakichkolwiek uszczerbków strukturalnych budynku.

Stosujemy także innowacyjne rozwiązania dla izolacji wdmuchiwanej stosując najwyższej jakości wełnę i granulaty. Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły oferty!