Hydroizolacja dachów z papy

Obecnie jednymi z najczęściej stosowanych pokryć dachowych są te z papy. Pomimo ich wielu zalet, wśród których można wskazać lekkość, łatwość montażu oraz korzystną cenę, nierzadko pojawiają się na nich trudne do zlokalizowania uszkodzenia. Zapobiec temu może wykonanie hydroizolacji dachu z papy. Pozwoli to na uniknięcie problemów z nieszczelnością powierzchni, a także przedłuży jej trwałość. Wykonanie tego zadania mogą Państwo powierzyć ekspertom z naszej firmy.

Do izolacji papy na dachu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz innowacyjne produkty, co pozwala nam na zapewnienie konstrukcjom skutecznej ochrony przed uszkodzeniami. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów realizacji zlecenia na uszczelnienie papy na dachu!

Dlaczego warto wykonać hydroizolację na papie?

Wykonanie hydroizolacji powierzchni z papy termozgrzewalnej niesie wiele zalet. Przede wszystkim płynna membrana pozwala na zwiększenie odporności powierzchni na promieniowanie UV, wilgoć, a także wahania temperatury, które nierzadko są przyczyną powstawania pęknięć na dachach z papy. W związku z tym, wykonanie hydroizolacji jest doskonałym sposobem na zwiększenie trwałości pokrycia dachowego.

Co więcej, nawet jeżeli na danej powierzchni widoczne są uszkodzenia, uszczelnianie papy na dachu może uchronić przed koniecznością jego wymiany, co zajęłoby wiele czasu i wiązało się z większymi wydatkami. Skorzystanie z naszych usług pomoże również w przywróceniu starszemu pokryciu dachowemu jego dawnego, estetycznego wyglądu. Prace związane z uszczelnianiem dachu z papy zajmują niewiele czasu, dlatego mogą być elementem regularnie wykonywanej konserwacji pokrycia dachowego. Powierzając je ekspertom, można mieć pewność, że będą przeprowadzone z należytą starannością.

Uszczelnienie dachu z papy przez ekspertów z firmy Domino

Zajmujemy się uszczelnianiem dachów z papy zarówno pokrywających domy jednorodzinne, jak i tych będących elementem większych obiektów, m.in. przedsiębiorstw, hal czy magazynów. Zapewniamy rozwiązania, które pozwalają na uzyskanie gładkiej powierzchni bez przecieków. W razie pytań — jesteśmy do Państwa dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące izolacji dachu z papy oraz stosowanej metody jej wykonania.

Nasze usługi kierujemy do klientów z całej Polski. Jeśli chcą Państwo zlecić uszczelnienie dachu pokrytego papą profesjonalistom, warto wybrać naszą firmę. Zatrudniamy fachowców, którzy mają doświadczenie oraz szeroką wiedzę na temat hydroizolacji powierzchni wykonanych z różnorodnych materiałów.

Główna 11, 55-330 Żurawiniec

biuro@domino-izolacje.pl

    Wyślij plik