Konserwacja dachów

Wykonujemy konserwacje dachów domów jednorodzinnych oraz obiektów publicznych i przemysłowych. Regularne ich przeprowadzanie może pomóc w uniknięciu powstawania na określonych powierzchniach uszkodzeń, pęknięć, a także umożliwić zachowanie estetycznego wyglądu pokryć na dłużej. Konserwacja dachów papowych oraz tych z blachy realizowana jest przez firmę Domino z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu i wysokiej jakości materiałów, co pozwala na znaczne zwiększenie trwałości określonych powierzchni.

Zapraszamy do kontaktu — chętnie opowiemy więcej na temat konserwacji dachu papowego lub z blachy ocynkowanej. Pozostajemy również do dyspozycji klientów na każdym etapie realizacji zlecenia.

Dlaczego konserwacja dachu pokrytego papą lub blachą jest ważna?

Dach jest jedną z najważniejszych części każdej konstrukcji. To on odpowiada za ochronę budynku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a co za tym idzie, wpływa na komfort oraz bezpieczeństwo osób przebywających w danym budynku. Regularne kontrolowanie jego stanu oraz wykonywanie konserwacji papy na dachu czy też elementów z blachy, pozwala na zapewnienie danej powierzchni oczekiwanej trwałości oraz funkcjonalności.

Trzeba pamiętać o tym, że konserwacja dachów z papy powinna odbywać się nie rzadziej niż raz na 5 lat. Zadanie to warto zlecać ekspertom, ponieważ to da gwarancję, że wszystkie prace będą przeprowadzone z należytą starannością. Jeżeli działania te nie zostaną wykonane, konieczna może okazać się kosztowna wymiana części, a nawet całości pokrycia dachowego.

Konserwacja dachów z papy i blachy w ofercie Domino

Wiemy, jak ważna jest profesjonalnie przeprowadzona konserwacja dachu pokrytego papą lub blachą, dlatego tego rodzaju zadaniami zajmują się w Domino fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy zapewnić szczelność każdemu pokryciu dachowemu. Wszystkie zlecenia realizujemy w krótkim czasie. Jeśli chcą Państwo uniknąć negatywnych konsekwencji braku konserwacji dachu z papy termozgrzewalnej lub blachy, zapraszamy do kontaktu. Zadbamy o określoną powierzchnię, zapewniając jej odporność na uszkodzenia.

Główna 11, 55-330 Żurawiniec

biuro@domino-izolacje.pl

    Wyślij plik