Remonty i naprawa dachów

Nasza firma świadczy usługi dekarskie. Specjalizujemy się przede wszystkim w remontach, naprawach i renowacjach dachów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak poradzić sobie z każdym problemem. Kłopotem nie jest dla nas nawet naprawa przeciekających dachów. Usługi kierujemy w stronę Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prace wykonujemy zarówno na dachach płaskich, jak i skośnych. Zachęcamy do współpracy.

Renowacja dachów płaskich i skośnych

Jednym z podstawowych obszarów naszej działalności jest odnawianie dachów płaskich i spadowych. Proces ten obejmuje wiele prac, których celem jest przywrócenie pierwotnego wyglądu i funkcjonalności pokrycia. W tym zakresie podejmujemy się zadań takich jak:

  • weryfikacja stanu technicznego pokrycia,
  • usuwanie starego pokrycia
  • dachowego i izolacji (w przypadku dużych uszkodzeń),
  • drobne naprawy i wzmocnienia (w przypadku małych uszkodzeń),
  • usuwanie nieszczelności dachu,
  • montaż nowej membrany.

Klienci mogą zlecić nam renowację starej dachówki cementowej (betonowej) i papy na dachu. Remonty w tym zakresie często obejmują wymianę fragmentu lub całego pokrycia. Oprócz tego przeprowadzamy renowację dachów z gontu bitumicznego.

Naprawa i remont starych dachów przy zastosowaniu najlepszych materiałów

Do realizacji powierzonych nam zadań używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Wśród nich znajdują się m.in. łaty, lepiki, papy podkładowe i termozgrzewalne, a także masy bitumiczne. Wszystkie te produkty sprawdzą się w przypadku napraw i remontów dachów garażów, hal, starych domów czy na stodołach. Materiały te służą głównie do usuwania nieszczelności w pokryciach, które powodują przecieki. Co więcej, w tym zakresie wykonujemy również naprawę membrany dachowej.

Z czego wynika konieczność remontu pokrycia dachowego?

Wpływ na konieczność naprawy dachów z dachówki ceramicznej lub innego materiału mają rozmaite przyczyny. Do najistotniejszych zalicza się niekorzystne oddziaływanie czynników pogodowych. Niskie i wysokie temperatury, promieniowanie słoneczne, opady deszczu, śniegu i gradu, a także silny wiatr mają zły wpływ na stan techniczny pokrycia dachowego. Przez nie pojawiają się drobne uszkodzenia, które z biegiem czasu przekształcają się w poważniejsze usterki. Jeśli chcą Państwo uniknąć kosztownych remontów starych dachów dwuspadowych lub płaskich, należy pamiętać o konserwacji pokrycia. Regularne oglądanie dachu pozwala na wczesne wykrycie nieprawidłowości i natychmiastowe ich usunięcie. Nie wiedzą Państwo, jak przeprowadzić tego typu prace? Nasi pracownicy się tym zajmą!

Chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat usług renowacji, remontu i naprawy dachów? Zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszej firmy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Główna 11, 55-330 Żurawiniec

biuro@domino-izolacje.pl

    Wyślij plik